Скандинавська якість на українських полях

За період з 1950 по 1996 рік населення світу зросло з 2 до 6 мільярдів чоловік. Якщо темпи росту збережуться то в 2020 році нас буде 8 мільярдів. Забезпечити продовольством населення, що зростає, можна лише за рахунок збільшення урожаю. На ріст його впливають кліматичні умови, доступність води і в більшій мірі – добрива. Мінеральні добрива є запорукою отримання високих і сталих врожаїв. У розвинутих країнах світу їх обсяги застосування знаходяться на досить високому рівні. Так, у 2006 році в Німеччині було внесено 209 кг поживних речовин на 1 га ріллі, Великобританії – 273, Голландії – 383, а в Україні біля 40 кг/га. Тобто ємність внутрішнього ринку є досить високою. Так, при внесенні науково обґрунтованих доз мінеральних добрив сільське господарство України може споживати близько 5 млн. т поживних речовин (у 2018 р біля 1 млн. т).

Вирішальне значення в отриманні високих врожаїв та підвищення родючості ґрунтів  є інтенсивне застосування мінеральних добрив. Проте використовуючи добрива агрономи повинні впливати  не лише на кількість врожаю, але й дбати про поліпшення його якості. Сьогодні сільськогосподарським виробникам потрібні високоякісні продукти з високим і збалансованим вмістом поживних елементів, необхідних для повноцінного розвитку різних культур і технологій вирощування.  Саме такими рисами володіють продукти компанії Яра.

Зокрема, YaraMila – це лінійка гранульованих преміум продуктів для  передпосівного чи припосівного внесення в ґрунт, що виготовляються у відповідності з високими стандартами на заводах Європи (Норвегії та Фінляндії). Якість виробництва строго контролюється для забезпечення впевненості в тому, що вміст упаковки відповідає її вигляду. Ми починаємо з високоякісної сировини і застосовуємо найсуворіші виробничі процеси для виготовлення NPK-продуктів найвищої якості.

Завдяки виробничому процесу гранули YaraMila мають високу механічну стійкість і міцність до розкришування, що значно знижує утворення пилу і дозволяє точно розкидати добрива в полі, або рівномірного внесення в рядок при посіві сівалками, оснащеними додатковим туковисіваючим механізмом.

YaraMila — ідеальний старт

Вологість ґрунту або навіть нічна роса і вологість повітря дозволяють швидко і рівномірно розчиняти гранули YaraMila (рис. 1). Незалежно від кліматичних умов, вони сформульовані таким чином, щоб корені рослин мали швидкий доступ до поживних речовин на початку розвитку культури.

YaraMila — ефективний азот

В залежності від процесу виробництва і конкретної формули азот у продуктах YaraMila присутній на 40-45% в нітратній формі і 55-60% — амонійній. Нітратна форма швидко засвоюється рослинами, що забезпечує стартовий ріст коренів, в той час як амонійна важлива для забезпечення тривалого азотного живлення. Добрива YaraMila не містять азоту в амідній формі, що мінімізує втрати його під час застосування. Крім того, нітратна форма азоту не перешкоджає засвоюватися катіонам з ґрунтового розчину, на відміну від амонійної (рис. 2).

YaraMila — ефективний фосфор

Гранули YaraMila містять різні повністю доступні для рослин форми фосфору: водорозчинний (~ 70%) є легко доступний для рослин, в той час як цитраторозчинний фосфор (~ 30%) забезпечує довготривале живлення сільськогосподарських культур цим елементом протягом сезону.

Висока доступність фосфору означає, що всі продукти YaraMila ідеально підходять для застосування рано навесні (при посіві чи в ранньовесняне підживлення), коли культури активно поглинають його для росту коренів.  Особливо при низьких температурах, коли фосфор не доступний для засвоєння (рис. 3)

YaraMila — ефективний калій

Асортимент лінійки YaraMila включає продукти на основі сульфату калію (SOP) та хлориду калію (MOP). Вибір має базуватися на цільовій культурі. Для овочевих та фруктових культур преміальними є продукти на основі SOP, оскільки хлорид калію для них може бути шкідливим. Для польових культур ми маємо ідеальний асортимент продуктів на основі MOP (рис. 4).  

YaraMila — ефективні мікроелементи

Всі продукти лінійки YaraMila містять мезо- та мікроелементи в одній гранулі: магній (Mg), сірку (S), бор (B), цинк (Zn), марганець (Mn), мідь (Cu), залізо (Fe), молібден (Мо). Що є більш ефективним, ніж застосування таких елементів поодинці, адже під впливом мікроелементів посилюється проникнення води через оболонку насіння, вони активують ряд ферментів та прискорюють гідроліз вуглеводів та жирів і таким чином збільшують енергію проростання на 20-60%. Окрім того, цинк, марганець, бор та мідь мають фунгіцидну та бактерицидну дію. При внесенні NPK разом з мікроелементами ефективність засвоєння азоту сягає 94%.

Застосовуючи преміум продукти лінійки YaraMila ви можете завжди бути впевнені в якості та кількості вашого врожаю.

Передзвонити мені